Nové rodiny našich pejsků

Všechna naše štěňátka už jsou ve svých nových domovech.

 

ALMOND - MONTY

20. 1. 2013


Dneska odjel se svými novými páníčky do Hrádku nad Nisou, náš poslední zelený pejsek Almond - Monty. Je to od nás sice dost daleko, ale jeho páníčci jezdí párkrát do roka do Plzně, tak věřím, že se budeme vídat a někdy spolu vyrazíme na nějakou tu prochajdu. Montíku, moc na tebe myslíme, ať se ti v novém domově líbí a ať si to spolu všichni užíváte. :)

Je až k neuvěření, jak rychle to všechno uteklo. Z malých štěňátek se stávají velcí pejsci, kteří mají před sebou dlouhý, radostný a krásný život. Ze srdce vám to všem moc přeju. :)

 

ARMANI - MAX

12.1. 2013
Dneska dopoledne odjel do svého nového domova, do severních Čech, modrý pejsek Armani. Jako největší dostal příhodné jméno Max.
Maxíku, krásný a radostný psí život !!!

  

Více fotek z nového domova zde.
 


SCOTÍK

12.1.2013
O pár hodin později si přijela rodina z Prahy pro oranžového Scotíka. Scotík se podle informací velmi rychle zabydlel, byl nadšený z prvního sněhu a poznává svůj nový domov, kde bude určitě moc spokojený. Vždyť má tolik nových super lidiček okolo sebe.

  

Více fotek z nového domova zde.


 

ARLONEK - BADÍK

4.1.2013
Arlonek - béžový pejsek dnes jako první z našich štěňátek odjel, vybrali si ho páníčci z Prahy a bude se mít báječně. My mu přejeme krásný psí život v jeho rodině a brzy dodáme fota z nového domova.

Loučení s Karolínou ...                                          Arlonkova rodina

 
Více fotek z nového domova zde.


 


heart Kluci moji zlatí, moc na vás myslíme, je až neuvěřitelné, že se dovedete za pár týdnů člověku tak vrýt do srdíčka, a že si život bez vás nedovedeme vůbec představit.

TOPlist