Tatínek štěňátek vrhu A

JCH ČR, SK Armani Dylan Excellent Bahati & Funny Gold od Gallasů

6.11.2012 se Funnynce a Dylankovi narodilo 6 nádherných štěňátek. 5 krásných chlapečků a 1 rozkošná holčička. Předpokládaný termín odběru je začátkem ledna 2013.

Všechny další, pořebné informace a fota najdete v sekcích o štěňátkách a v novinkách.  

Zájemci o štěňátko, kontaktujte nás na tel.: 608 479 171 nebo e.mailu: hana.vysteinova@seznam.cz

                 

Zdravotní výsledky Funny Gold Od Gallasů: HD 0/0, ED 0/0 (MVDr. M. Snášil), PRA/CAT negativní (7/2012 – MVDr. J. Beránek), plnochrupá, skus nůžkový

Zdravotní výsledky Armani Dylan Excellent Bahati: HD 0/1, ED 0/0, OCD – nepostižen (MVDr. J. Šebek), PRA/CAT negativní (5/2012 - MVDr. J. Beránek), plnochrupý, skus nůžkový

Výstavní úspěchy: JCH ČR, SK & čekatel titulů: Interšampion, CH ČR, SK a PL, (BIS2, BIG3, 3x BOB, CACIB, res.CACIB, Krajský vítěz, 3x CAC, CWC, 2x res.CAC, 6x CAJC, Víťaz Slovenka junior, 2x BIS PUPPY, 6x VN1)

Tatínek štěňátek:

JCH ČR & SK Armani Dylan Excellent Bahati a jeho předci

          

Více informací o Dylankovi nejdete na jeho domovských stránkách CHS Excellent Bahati http://www.excellentbahati.com/dylan.php

Výběr tatínka pro naše štěňátka byl paradoxně velmi jednoduchý........

To, že se mi splní tajný sen v podobě malých chlupatých kuliček u nás doma, jsem nikdy netušila. V čem jsem, ale měla naopak vždycky jasno, byl případný tatínek našich štěňátek. A splnilo se mi obojí! Ještě tomu nechci uvěřit, ale je to tak. Budeme mít nejen malé zlaťáčky, ale ještě s mým vysněným pejskem z CHS Excellent Bahati – Armani Dylanem!

Dylanka jsem si zamilovala už jako štěňátko, sledovala jsem jeho dospívání, výstavní úspěchy, pracovní nasazení, a když jsem měla tu čest ho poznat osobně, propadla jsem mu úplně. Jeho nádherné povaze, spontánnosti a bezprostřední radosti ze života. V tu chvíli jsem, ale ještě netušila, zdali se k sobě s Funnynkou hodí po stránce jejich předků…

Zmínila jsem se kamarádce Janče, majitelce Charlienka, otce naší Funnynky a jaké bylo překvapení, když mi sdělila, že výběr je opravdu velmi atraktivní.

Dylankův rodokmen a předci Funnynky ze strany tatínka jsou opravdu prestižními jedinci a je obrovská šance, že štěňátka z tohoto spojení budou velmi zajímavá.

Nyní je sen skutečností a my se všichni moc těšíme na naše chlupatá zlatíčka, která ponesou jména od A.... Velvet Meadows.

 

TOPlist